O nás

Již dvě desetiletí jsme významným českým dodavatelem hutního materiálu a obchodním partnerem pro několik tisíc firem. Provozovnu v Říčanech u Prahy jsme otevřeli v r. 1993. Areál našeho prodejního skladu je umístěn v rychle se rozrůstající komerční zóně na hlavním tahu dálnice D1 Praha-Brno, 1 km od dálnice, exit č. 10 směr Říčany u Prahy.

Specializujeme se především na prodej hutního materiálu a navazující služby. Tradičně skladujeme v hale a na ploše o velikosti 1 hektar 600 druhů nejžádanějších hutních výrobků a s dalšími několika tisíci položkami podle požadavků zákazníků obchodujeme.

Zakázky pro naše zákazníky připravíme na míru počínaje kalkulací ceny až po zkompletování zakázky připravené přesně podle objednávky. Díky internetovému obchodu se rychle rozvíjí i expedice hutního materiálu po celé České republice.

„Náš zákazník, náš pán“ – toto prvorepublikové heslo všichni v naší firmě ctíme. Každý den již 20 roků pracujeme v naší firmě tak, abychom našim zákazníkům vyřešili všechny problémy ohledně hutního materiálu, k tomu přidáme naše služby, příjemnou obsluhu, promptní vyřízení a vzhledem k našim solidním cenám jistě i pocit dobrého nákupu.

Těšíme se na Vaši návštěvu u nás.

Kolektiv pracovníků firmy

Základní firemní dokumenty

Zásady zpracování osobních údajů (GDPR)

Úplné znění souhlasu se zpracováním osobních údajů (GDPR)